Kamil Mocet

Style

Lokalizacja

  • Londyn

O artyście

W 2001 roku ukończyłem szkołę plastyczną im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach na kierunku rzeźba w kamieniu. Z tatuażem miałem już do czynienia podczas nauki w szkole, pod koniec 2001 roku zacząłem praktykę tatuatora w studiu Rob Tattoo. Po trzyletnim stażu wyjechałem do Londynu, gdzie rozpocząłem pracę w studiu tatuażu "Evil From The Needle".

Na początku 2004 roku wraz z kadrą studia zacząłem uczestniczyć w międzynarodowych konwentach tatuażu. Pierwszy wyjazd - Berlin Tattoo Convention. Od 2005 roku moja obecność na konwentach wzrosła diametralnie. W 2006 roku zdobyłem dwie nagrody na festiwalu tatuażu w Krakowie, pod koniec tego roku konwent w Paryżu - najlepszy tatuaż dnia pierwszego. W 2007 roku konwent tatuażu w Rzymie, pierwsza nagroda - najlepszy tatuaż festiwalu. Pod koniec 2007 wizyty gościnnie w Nowym Jorku w studiu "Last Rites". 6-8 marca, Sydney Tattoo Convention, nagroda za najlepszy Tatuaż Kobiecy.

Współpracowałem ze studiem "Hell To Pay " w Londynie. W 2008 roku otworzyłem własne studio w Londynie "Kamil Tattoo London". Współpracuję ze studiem Tattoo Familia w Krakowie.

Strona WWW