Projekt: jaszak.net | Realizacja: ASGARD oraz Pixelar | Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2010 ROB LTD

Robert Łypik - Robson - tatuaż KrakówRobson

Robert Łypik - Robson - TattooFamiliaTatuuję od kilkunastu lat, od wielu lat prowadzę także autorską pracownię tatuażu Robtattoo. Wraz z grupą tatuatorów otworzyłem także studio tatuażu TattooFamilia, będące odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie sztuką tatuażu, a dla mnie i moich współpracowników - okazją do rozwinięcia swojej działalności i zapewnienia naszym klientom możliwie najbardziej rozbudowanej oferty związanej z tatuowaniem.

Odpowiednie przygotowanie plastyczne oraz duże doświadczenie procentują szeroką gamą możliwości twórczych, od hiperrealizmu, poprzez biomechanizm, aż do kompozycji symboliczno - alegorycznych. W moich pracach można odczytać duży wkład pracy oraz pogłębianie doświadczenia. Malarstwo, rysunek, grafika, fotografia - są to dziedziny sztuki, które staram się wykorzystać w tatuowaniu.

Tworzenie indywidualnych projektów daje najwięcej satysfakcji, ale nie odżegnuję się od inspiracji pracami innych tatuatorów, rysowników czy grafików.

Dla poszukujących rady służę całą moją wiedzą, dla pewnych swego wyboru - oferuję całe moje doświadczenie.

Strona WWW: www.robtattoo.com.pl

Facebook: RobTattoo Krakow


Paweł Głód - TattooFamilia

Paweł Głód - tatuaż Kraków

Paweł Głód

Rysunkiem zajmuję się od kiedy pamiętam. Jako samouk, od najmłodszych lat rozwijałem się w tej dziedzinie, rysując wszystko co mnie otacza. W tym właśnie okresie zajmowałem się rysowaniem portretów na zamówienie.
Później odkryłem malarstwo. Tu również starałem się jak najwierniej oddać to co widzę. Czasem jednak, porzucając świat realny, realizowałem wizje tworzące się w mojej głowie.

Tatuaż natomiast jest dla mnie przedłużeniem tych pasji, nową formą ekspresji. Dlatego właśnie w tatuażu najbardziej cenię sobie hiperrealizm. Prace z dużą ilością drobnych detali, realistyczne, pozwalające przedstawić na skórze jakiś wycinek rzeczywistości są tym, w czym się najlepiej odnajduję.

Strona WWW: pawel.glod.tattoo
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Piotr Norman - Tattoofamilia

Piotr Norman - tatuaż KrakówPiotr Norman

Mam na imię Piotr, chociaż częściej kojarzony jestem pod pseudonimem Norman. Szeroko pojęta sztuka gości w moim życiu odkąd tylko pamiętam. Babcia, wujek, ojciec - malarze hobbyści. Idąc za ciosem i rodzinną tradycją, zainteresowałam się rysunkiem i grafiką. Jak przystało na samouka, dużo eksperymentowałem. W końcu w 2006 roku zacząłem przygodę z tatuażem. Na początku tatuowałem w domu, później doświadczenia i wiedzy nabywałem w kilku studiach tatuażu we Wrocławiu i Krakowie. Moje inspirację czerpię z najrozmaitszych wymiarów otaczającej nas przestrzeni i staram się zamknąć je w jeden "organizm". Nie boję się wyzwań, dlatego często łączę style, a ludzkie ciało traktuję jako ciekawy materiał do pracy twórczej.

Strona WWW: www.facebook.com/Nomadtat2?fref=ts


Arkadiusz Szostak - Tattoofamilia

Arkadiusz Szostak - tatuaż KrakówArkadiusz Szostak

W 2006 roku ukończyłem Liceum Plastyczne w Rzeszowie na kierunku snycerstwo i rzeźba w drewnie, a w 2012 roku studia na wydziale rzeźby na krakowskim ASP. Jestem również uczestnikiem, a także laureatem wystaw zbiorowych i plenerów międzynarodowych.

Sztuką tatuażu zająłem się w celu odkrycia nowego medium oraz wykreowania nowej formy wypowiedzi w zakresie malarstwa i rysunku. Swoje działania traktuję jako tworzenie pomostów pomiędzy różnymi dziedzinami i dyscyplinami artystycznymi , celem odnalezienia nowych wartości dla własnych kreacji artystycznych.

Tatuuję w technikach tatuażu takich jak: portret, kolor, oldschool, realizm, surrealizm, dotwork, biomechanical, czarno­biały.

Strona WWW: www.tattoofamilia.pl/artist/arkadiusz-szostak


Magda Trojanowska - Tattoofamilia

Magda Trojanowska - tatuaż KrakówMagda Trojanowska

Swoją przygodę ze sztuką rozpoczęłam już w dzieciństwie. Przez kilka lat zajmowałam się rzeźbą, później zainteresowałam się także malarstwem. Ukończyłam studia licencjackie na wydziale malarstwa oraz grafiki. Obecnie jestem na drugim roku katowickiej ASP, gdzie przygotowuję swoją pracę magisterską z projektowania graficznego. Tatuowanie od zawsze było moim marzeniem. Wszystkiego nauczyłam się od mojego obecnego szefa - Roberta Łypika (Robsona). We wrześniu 2014 roku zaprosił mnie do pracy w krakowskiej TattooFamilii.

W tatuażu najlepiej czuję się w pracach malarskich, głównie akwarelowych. Moje autorskie projekty to zwykle tatuaże kobiece, ale nie tylko. Lubię również robić prace dot-workowe i graficzne. Chętnie wykonuję również małe tatuaże.

W studio poza tatuowaniem jestem odpowiedzialna za kontakt z klientami. Jeśli napiszecie do studia, to najprawdopodobniej mailowo odpowiem Wam ja. Staram się, aby Wasze pomysły zostały zrealizowane jak najszybciej i przez artystę, który najlepiej sprawdzi się w ich realizacji.

Poza tatuowaniem zajmuję się obecnie również makijażem - jako wizażystka pracuję z klientkami indywidualnymi oraz podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Style: akwarela, dot-work, grafika, tatuaż mały, tatuaż kobiecy.

Strona WWW: www.facebook.com/media/set/?set=a.787616831280946.1073741840.138188796223756&type=3