Projekt: jaszak.net | Realizacja: ASGARD oraz Pixelar | Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2010 ROB LTD

Robert Łypik - Robson - tatuaż KrakówRobson

Robert Łypik - Robson - TattooFamiliaTatuuję od kilkunastu lat, od wielu lat prowadzę także autorską pracownię tatuażu Robtattoo. Wraz z grupą tatuatorów otworzyłem także studio tatuażu TattooFamilia, będące odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie sztuką tatuażu, a dla mnie i moich współpracowników - okazją do rozwinięcia swojej działalności i zapewnienia naszym klientom możliwie najbardziej rozbudowanej oferty związanej z tatuowaniem.

Odpowiednie przygotowanie plastyczne oraz duże doświadczenie procentują szeroką gamą możliwości twórczych, od hiperrealizmu, poprzez biomechanizm, aż do kompozycji symboliczno - alegorycznych. W moich pracach można odczytać duży wkład pracy oraz pogłębianie doświadczenia. Malarstwo, rysunek, grafika, fotografia - są to dziedziny sztuki, które staram się wykorzystać w tatuowaniu.

Tworzenie indywidualnych projektów daje najwięcej satysfakcji, ale nie odżegnuję się od inspiracji pracami innych tatuatorów, rysowników czy grafików.

Dla poszukujących rady służę całą moją wiedzą, dla pewnych swego wyboru - oferuję całe moje doświadczenie.

Strona WWW: www.robtattoo.com.pl

Facebook: RobTattoo Krakow


Paweł Głód - TattooFamilia

Paweł Głód - tatuaż Kraków

Paweł Głód

Tatuowanie całkowicie mnie pochłania - kiedy siadam z maszynką w ręce, odcinam się od świata i te kilka godzin, które zajmuje mi zrobienie danego tatuażu, mija dla mnie jak kilka minut. Po skończonym tatuowaniu lubię widzieć zadowolenie na twarzach klientów, niesamowite jest, że zostanie na ich skórze już do końca życia, będą go oglądać ich znajomi, przypadkowe osoby spotkane na ulicy, że będzie się ludziom podobał, będą go doceniać. Największą satysfakcję daje mi świadomość, że dokładnie przygotowałem się do tatuowania, zrobiłem to najlepiej jak potrafię i na koniec, że tatuaż po prostu świetnie wygląda: )

Tatuuję w stylu realistycznym, najbardziej lubię duże czarno-białe projekty, z mocnym kontrastem, dużą ilością szczegółów, ale jednocześnie bardzo czytelne i wyraziste. Ważne żeby pozostały takie przez wiele lat, dlatego bardzo istotny jest ten duży kontrast, detale nie mogą być zbyt małe, a cały tatuaż musi mieć odpowiednią wielkość, dobrze dopasowaną do ciała. Najczęściej dostaję od klientów krótki opis tatuażu, kilka inspiracji i na podstawie tego przygotowuję projekt, szukając odpowiednich zdjęć, grafik i łącząc je w jedną, spójną kompozycję.

Strona WWW: pawel.glod.tattoo
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Piotr Norman - Tattoofamilia

Piotr Norman - tatuaż KrakówPiotr Norman

Mam na imię Piotr, chociaż częściej kojarzony jestem pod pseudonimem Norman. Szeroko pojęta sztuka gości w moim życiu odkąd tylko pamiętam. Babcia, wujek, ojciec - malarze hobbyści. Idąc za ciosem i rodzinną tradycją, zainteresowałam się rysunkiem i grafiką. Jak przystało na samouka, dużo eksperymentowałem. W końcu w 2006 roku zacząłem przygodę z tatuażem. Na początku tatuowałem w domu, później doświadczenia i wiedzy nabywałem w kilku studiach tatuażu we Wrocławiu i Krakowie. Moje inspirację czerpię z najrozmaitszych wymiarów otaczającej nas przestrzeni i staram się zamknąć je w jeden "organizm". Nie boję się wyzwań, dlatego często łączę style, a ludzkie ciało traktuję jako ciekawy materiał do pracy twórczej.

Strona WWW: www.facebook.com/Nomadtat2?fref=ts


Arkadiusz Szostak - Tattoofamilia

Arkadiusz Szostak - tatuaż KrakówArkadiusz Szostak

W 2006 roku ukończyłem Liceum Plastyczne w Rzeszowie na kierunku snycerstwo i rzeźba w drewnie, a w 2012 roku studia na wydziale rzeźby na krakowskim ASP. Jestem również uczestnikiem, a także laureatem wystaw zbiorowych i plenerów międzynarodowych.

Sztuką tatuażu zająłem się w celu odkrycia nowego medium oraz wykreowania nowej formy wypowiedzi w zakresie malarstwa i rysunku. Swoje działania traktuję jako tworzenie pomostów pomiędzy różnymi dziedzinami i dyscyplinami artystycznymi , celem odnalezienia nowych wartości dla własnych kreacji artystycznych.

Tatuuję w technikach tatuażu takich jak realizm, surrealizm, tatuaż czarno-szary oraz kolorowy.

Strona WWW: www.tattoofamilia.pl/artist/arkadiusz-szostak


Magda Trojanowska - Tattoofamilia

Magda Trojanowska - tatuaż KrakówMagda Trojanowska

Swoją przygodę ze sztuką rozpoczęłam już w dzieciństwie. Przez kilka lat zajmowałam się rzeźbą, później zainteresowałam się także malarstwem. Ukończyłam studia licencjackie na wydziale malarstwa oraz grafiki.

Tatuowanie od zawsze było moim marzeniem. Wszystkiego nauczyłam się od mojego obecnego szefa - Roberta Łypika (Robsona). We wrześniu 2014 roku zaprosił mnie do pracy w krakowskiej TattooFamilii.

W tatuażu najlepiej czuję się w pracach malarskich, głównie akwarelowych. Moje autorskie projekty to zwykle tatuaże kobiece, ale nie tylko. Wzory, które wykonuję są zwykle małych rozmiarów. Można je scharakteryzować jako zamknięte w formie ilustracje. W pracy tatuatorki stawiam na komfort pracy z klientem i przyjacielską atmosferę. Zapraszam serdecznie do zapisów.

Po pracy chętnie jeżdżę konno i słucham muzyki elektronicznej.

Strona WWW: www.facebook.com/media/set/?set=a.787616831280946.1073741840.138188796223756&type=3


Justyna Burchała - Tattoofamilia

Justyna Burchała - tatuaż KrakówJustyna Burchała

Odkąd pamiętam zawsze miałam do czynienia ze sztuką. Z roku na rok ulepszam swój warsztat rysunku i malarstwa. Zaczynałam prawie jak każdy, malując pierwsze "freski" w domu, pod nieuwagę mamy. W podstawówce i gimnazjum rozwijałam swoją pasję uczestnicząc w różnych kółkach plastycznych i przeróżnych konkursach które sprawiały mi ogromną frajdę.

W późniejszych latach w trakcie Liceum uczęszczałam na zajęcia Artystyczne w Bielsko-Białej. Ukończyłam Architekturę wnętrz na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Tam do mojej przygody z rysunkiem i malarstwem dołączyła również rzeźba. Po studiach zdecydowałam się spełnić swoje marzenie i rozpoczęłam przygodę z tatuowaniem. Swoje pierwsze kroki z tatuażem stawiałam właśnie tu, w TattooFamilia. Świetnie odnajduję się w takich stylach jak dotwork, old school, tatuaże w małej formie, jestem otwarta na eksperymenty w łączeniu stylów dotwork, anime i neotradycji. Lubię wykorzystywać elementy z anime i kreskówek.

Poza tatuażem interesuję się kulturą i sztuką Japonii. Wiele czasu zajęło mi rysowanie własnych postaci anime do zeszytu, z miesiąca na miesiąc czyniąc duże postępy. W wolnym czasie rysuje własną mangę z nadzieją na wydanie jej kiedyś w Japonii.

Strona WWW: www.tattoofamilia.pl/artist/justyna-burchala